Blat z drewna tekowego 40mm

BETTERWOOD " drewniana deska " Domyślny

Panele drewniane w standardowych rozmiarach

Tutaj znajdziesz nasze panele drewniane standardowe rozmiary - Nadaje się do stołów, półek lub szafek kuchennych. Jeśli formaty Ci nie odpowiadają: Oferujemy również indywidualne puste miejsca przy ul.

Lamele łączone na mikrowczepy

W przypadku paneli drewnianych z listwami łączonymi na mikrowczepy, lite drewno jest klejone wzdłużnie.

Ciągłe listwy

Drewniane panele z ciągłymi listwami wykonane są wzdłużnie z jednego kawałka drewna.

Panele drewniane w standardowych rozmiarach

Cięte drewniane panele

Pochodzenie drewna tropikalnego

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

tło i usługi

Zrównoważone pochodzenie

Nasze panele z drewna tekowego są produkowane w certyfikowanym warsztacie rzemieślniczym w Wietnamie. Użyte drewno tekowe pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i posiada certyfikat FSC® 100% za szczególnie zrównoważoną i odpowiedzialną gospodarkę leśną.

drzewo tekowe
Półka łazienkowa z drewna tekowego

Panele drewniane do budowy mebli

Nasze panele drewniane idealnie nadają się do budowy mebli. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować półki, drzwi do szafek czy szafki kuchenne: u nas znajdziesz odpowiedni materiał z drewna tekowego lub mahoniu. Drewniane panele o grubości 18 mm wykonane z drewna tekowego lub mahoniowego są zwykle używane do półek i drzwi szafek. Korpusy i półki można bardzo dobrze budować z mocniejszych wariantów o grubości 40mm. Jeśli chcesz, możemy dostarczyć Ci panele już przycięte na długość i szerokość dla Twojego projektu.

Nadaje się do paneli drewnianych