Drewniany blat z litego drewna tekowego 18 mm

BETTERWOOD " drewniana deska » 18 mm

Panele drewniane 18mm

Tutaj znajdziesz nasze panele z litego drewna Siła 18mm – Nadaje się do półek, szafek lub konstrukcji mebli. Masz wybór między panelami wykonanymi z łączonych na mikrowczepy lub ciągłych listew drewnianych, między standardowymi rozmiarami lub indywidualnymi cięciami.

OSTRZA ŁĄCZONE NA KLEJNIKI

Panele drewniane na wymiar

Indywidualne nacięcia – konfigurowalne co do milimetra.

standardowe rozmiary

Ponad 260 różnych rozmiarów - od 10x10cm do 240x100cm.

CIĄGŁE OSTRZA

Panele drewniane na wymiar

Długość i szerokość można określić z dokładnością do milimetra.

standardowe rozmiary

Ponad 200 różnych rozmiarów - od 10x10cm do 200x100cm.

Wybierz inną moc
18 mm 30 mm 40 mm

Arcydzieła naszych klientów.

Jesteśmy zdumieni tym, co nasi klienci robią z naszego drewna: drewniane tarasy w najbardziej nieprawdopodobnych kształtach, podniesione łóżka, pokłady statków, umywalki, szafki nocne, domy mobilne. Ale przekonaj się sam.

Do galerii klientów

tło i usługi

Zrównoważone pochodzenie

Nasze panele z drewna tekowego są produkowane w certyfikowanym warsztacie rzemieślniczym w Wietnamie. Użyte drewno tekowe pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i posiada certyfikat FSC® 100% za szczególnie zrównoważoną i odpowiedzialną gospodarkę leśną.

drzewo tekowe
Półka łazienkowa z drewna tekowego

Panele drewniane do budowy mebli

Nasze panele drewniane idealnie nadają się do budowy mebli. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować półki, drzwi do szafek czy szafki kuchenne: u nas znajdziesz odpowiedni materiał z drewna tekowego lub mahoniu. Drewniane panele o grubości 18 mm wykonane z drewna tekowego lub mahoniowego są zwykle używane do półek i drzwi szafek. Korpusy i półki można bardzo dobrze budować z mocniejszych wariantów o grubości 40mm. Jeśli chcesz, możemy dostarczyć Ci panele już przycięte na długość i szerokość dla Twojego projektu.

Nadaje się do paneli drewnianych

ab 3,50 

ab 6,50 

200,00 

( 119,05  / 1 m²)