Alu-UK na podstawie tarasowej

odeskowanie » Podkonstrukcja » aluminium

Podkonstrukcja aluminiowa

Podkonstrukcja aluminiowa jest praktycznie niezniszczalna i pozbawiona odkształceń. Jednak ze względu na odmienne zachowanie drewna należy zwrócić uwagę na odpowiedni system mocowania desek tarasowych oraz optymalną wentylację.

Akcesoria do podkonstrukcji

Zaplanuj drewniany taras już teraz za darmo.

Dostarczymy plan ułożenia oraz ofertę z wszystkimi akcesoriami i kosztami transportu. Możemy również zaplanować dla Ciebie dodatki, takie jak wysokość konstrukcji lub stopnie tarasowe.

planista patio

jakość i doradztwo

Konstruktywna przewaga

Czym wyróżnia się aluminiowa podkonstrukcja BioMaderas polega na tym, że śruby są osadzone w dwóch warstwach aluminium. Jest to warunek wstępny zastosowania aluminium jako podstawy dla desek tarasowych z drewna tropikalnego. W przeciwieństwie do drewna, aluminium praktycznie nie ulega wpływom czynników atmosferycznych, a ponieważ podkonstrukcja jest wykonywana maszynowo, imponuje swoją prostotą również podczas budowy tarasu. Profil spełnia specjalne wymagania drewna tropikalnego, dzięki czemu podkonstrukcja szczególnie dobrze nadaje się do tarasów z drewna tropikalnego. Aluminiowe szyny są łatwe do cięcia i mogą być używane z systemu wtykowego być dowolnie przedłużane.

Taras z aluminiową podbudową

rozwiązanie systemowe

Jeśli drewniane deski podłogowe są montowane na aluminiowej konstrukcji nośnej, wkręty między deską podłogową a konstrukcją nośną powinny mieć powierzchnię ścinania: drewno porusza się wraz ze zmianami temperatury, ale aluminium pozostaje sztywne - jeśli śruba nie ma luzu, w przeciwnym razie szybko pęknie. A profil odległości, który jest umieszczony pomiędzy drewnianą deską podłogową a aluminiową konstrukcją, tworzy potrzebną przestrzeń. Z ukrytym połączeniem śrubowym z BioMaderas-Klipy – które są specjalnie dopasowane do podkonstrukcji aluminiowej – nie wymagają stosowania profilu dystansowego.

Doradztwo w zakresie budowy tarasów

Chętnie doradzimy Państwu w zakresie zastosowania aluminium jako podkonstrukcji tarasów drewnianych. Z przyjemnością stworzymy go dla Ciebie plan układania i ofertę na Twój drewniany taras i oblicz ile rzędów podkonstrukcji potrzebujesz. W zależności od pożądanej wysokości montażu można wybrać pomiędzy bardziej płaską i wyższą podkonstrukcją aluminiową lub montażem z cokoły wybierać. Odwiedź nasze konsultacje on-line i dowiedz się, jak układa się podkonstrukcję tarasu drewnianego. Lub użyj w osobista porada wiedzy naszych ekspertów.

Aluminiowa okładzina do tarasów

Nasza podbudowa