BETTERWOOD " deski do krojenia

Deski do krojenia z drewna tekowego

Deski do krojenia w Betterwood są wykonane z drewna tekowego z certyfikatem FSC®. Drewno jest szczególnie odporne, delikatne dla ostrza i jednocześnie giętkie.

Deski do krojenia z drewna tekowego FSC

tło i doświadczenia

Chwalony przez prasę

Nasze deski do krojenia i bloki do krojenia często pojawiały się w prasie. Magazyn Zeit ma nasze Deska do krojenia nr 104 prezentowane jako rekomendacja produktu. Cook's Illustrated napisał o naszym Blok do krojenia nr 401 napisano: „Ostatnia deska do krojenia, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować”.

Deska do krojenia z drewna tekowego
Blok do krojenia Teak Cooking

Stworzony dla kucharza i noża

Staranna obróbka, wielokrotne szlifowanie i biologiczne olejowanie to po prostu elementy dobrej deski do krojenia. Ale prawdziwą gwiazdą jest materiał, z którego jest wykonany: teak. Żadne inne drewno nie jest tak odporne na wodę i tak delikatne dla ostrzy noży. To drewno tekowe sprawia, że ​​nasze deski do krojenia są tak wyjątkowo dobre.

Uprawiane w ramach zrównoważonej gospodarki leśnej

Nasze deski do krojenia i bloki do krojenia powstają w certyfikowanym warsztacie rzemieślniczym w Wietnamie. Użyte drewno tekowe pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i posiada certyfikat FSC® 100% za szczególnie zrównoważoną i odpowiedzialną gospodarkę leśną.

drzewo tekowe
Czyste deski do krojenia

Konsultacja wliczona w cenę

Która deska do krojenia jest dla mnie odpowiednia i jaki materiał odpowiada moim wymaganiom? Na te i wiele innych pytań dotyczących cięcia ratowników i rąbania bloków odpowiadamy w naszym Rada.

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Nóż Güde z rękojeścią z drewna tekowego