Betterwood klienci biznesowi

Portal Klienta Biznesowego

Twoja firma przetwarza, projektuje lub handluje drewnem? W takim razie zarejestruj się jako klient biznesowy i korzystaj z wielu korzyści.

Rejestracja dla nowych klientów Zaloguj się dla już zarejestrowanych użytkowników

Wiele z naszych lasów można znaleźć tylko u nas - na przykład nasze certyfikowane Pokrycie z drewna tekowego i belki konstrukcyjne z najtrwalszego drewna na świecie.

W naszym asortymencie posiadamy tylko certyfikowane drewno, w którym znamy las i pochodzenie. Oto jak możesz dołączyć zrównoważone pochodzenie reklamować.

Użyj naszych planista patio a otrzymasz kompletną ofertę wraz z planem instalacji i kalkulacją wyposażenia.

Jako zarejestrowany klient biznesowy zapewniamy Ci nowych klientów, którzy szukają budowniczy tarasów daj nam znać, jeśli chcesz.

Jako zarejestrowany klient biznesowy skorzystaj z obniżone ceny – bez minimalnej ilości zamówienia i bezpośrednio przecenione w naszym Shop.

W naszym Obóz w pobliżu Olpe (NRW) przechowujemy ponad 50.000 XNUMX metrów kwadratowych drewna tarasowego. Możliwy jest również odbiór osobisty. nasz aktualny stan magazynowy znajdź Sie online.

Towary magazynowe dostarczamy na terenie siedem dni roboczych. Możliwa wysyłka na terenie całej Europy. A bezpośrednie wycieczki można zaplanować na konkretny dzień.

Otrzymasz od nas gratis wzór drewna, tablice wzorcowe i materiałów promocyjnych, aby Twoi klienci mogli zapoznać się z materiałem.

Nasi eksperci znają nasze drewno i jego właściwości. Skorzystaj z naszej wiedzy i zaplanuj swój projekt ze swoim kontakt osobisty.