Panel z litego drewna tekowego o grubości 30 mm

BETTERWOOD " drewniana deska » 30 mm

Panele drewniane 30mm

Umierać Grubość 30 mm Panele z drewna tekowego są szczególnie odpowiednie do zastosowania jako blaty do biurek lub stołów jadalnych. Nadają się również do drzwi, szafek i konstrukcji mebli. Wybierz między panelami wykonanymi z łączonych na mikrowczepy lub ciągłych listew drewnianych, między standardowymi rozmiarami lub indywidualnymi cięciami.

OSTRZA ŁĄCZONE NA KLEJNIKI

Panele drewniane na wymiar

Indywidualne nacięcia – konfigurowalne co do milimetra.

standardowe rozmiary

Ponad 260 różnych rozmiarów - od 10x10cm do 240x100cm.

CIĄGŁE OSTRZA

Panele drewniane na wymiar

Indywidualne nacięcia – konfigurowalne co do milimetra.

standardowe rozmiary

Ponad 200 różnych rozmiarów - od 10x10cm do 200x100cm.

Wybierz inną moc
18 mm 30 mm 40 mm

Arcydzieła naszych klientów.

Jesteśmy zdumieni tym, co nasi klienci robią z naszego drewna: drewniane tarasy w najbardziej nieprawdopodobnych kształtach, podniesione łóżka, pokłady statków, umywalki, szafki nocne, domy mobilne. Ale przekonaj się sam.

Do galerii klientów

Odpowiedzialne pochodzenie

Nasze panele drewniane o grubości 30 mm otrzymały certyfikat FSC® 100% za zrównoważoną i odpowiedzialną gospodarkę leśną. Na przykład las jest zarządzany zgodnie z surowymi kryteriami FSC®, a ludzie w tartaku muszą być chronieni przez standardy targowe.

blog o drewnie pochodzenia
Blat z drewna tekowego jako toaletka

Panele drewniane do budowy mebli

Nasze panele drewniane idealnie nadają się do budowy mebli. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować półki, drzwi do szafek czy szafki kuchenne: u nas znajdziesz odpowiedni materiał z drewna tekowego lub mahoniu. Drewniane panele o grubości 18 mm wykonane z drewna tekowego lub mahoniowego są zwykle używane do półek i drzwi szafek. Korpusy i półki można bardzo dobrze budować z mocniejszych wariantów o grubości 40mm. Jeśli chcesz, możemy dostarczyć Ci panele już przycięte na długość i szerokość dla Twojego projektu.

Nadaje się do paneli drewnianych

ab 3,62 

ab 6,72 

206,73 

( 123,05  / 1 m²)