BETTERWOOD » ELEMENTY TARASOWE » CUMARU

Elementy tarasu Cumaru

Cumaru to jeden z najtwardszych i najbardziej odpornych gatunków drewna na świecie. Elementy tarasowe Cumaru łączą tę odporność z łatwym i szybkim montażem. W ten sposób drewniane tarasy można budować nawet z najtwardszego drewna z naszej oferty.

Akcesoria do żywiołów

Zaplanuj drewniany taras już teraz za darmo.

Dostarczymy plan ułożenia oraz ofertę z wszystkimi akcesoriami i kosztami transportu. Możemy również zaplanować dla Ciebie dodatki, takie jak wysokość konstrukcji lub stopnie tarasowe.

planista patio

jakość i doradztwo

Gatunek Cumaru

Drewniane elementy Cumaru wykonane są z oryginału Deski Cumaru z BioMaderas. Drewno to jest jednym z najtwardszych i najgęstszych lasów tropikalnych na świecie i przekonuje długą żywotnością i mocną czerwono-brązową barwą.

Porównanie drewna tarasowego

Łatwe układanie

Z drewnem Cumaru również układanie drewnianych elementów tarasowych jest bezproblemowe. Elementy produkowane są w taki sposób, aby pasowały do ​​planowanej powierzchni i zazwyczaj wystarczy je tylko rozłożyć. Jeśli potrzebujesz pomocy w planowaniu, po prostu skorzystaj z naszego planista patio.

Podkonstrukcje

Jak z elementami garapa, jatoba i tek Oferujemy również elementy Cumaru z dwoma wariantami podkonstrukcji: Płaska podkonstrukcja do układania na równych i twardych podkonstrukcjach, takich jak balkon. Mocna konstrukcja nośna do układania nad ziemią lub na stromych zboczach.

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Nasze elementy tarasowe