mocowanie tarasu

Betterwood " Ekwipunek » Mocowanie tarasu

śruba i narzędzie

Deski tarasowe mogą być przykręcane w sposób widoczny lub niewidoczny. Tutaj znajdziesz wkręty tarasowe i systemy mocowania do wkręcania bez widocznych wkrętów, a także dystanse i narzędzia.

Połączenie śrubowe do desek tarasowych

Ukryte połączenie śrubowe

Drewniany taras wykonany z trwałego drewna tropikalnego stawia wysokie wymagania systemowi mocowania. Jeśli chcesz przymocować deski tarasowe bez widocznych śrub, powinieneś zastosować systemy przykręcane od dołu i działające jako system stały i przesuwny. The BioMaderas Klipy sprawdzają się od lat i oferują konstruktywne korzyści w porównaniu z klasycznym mocowaniem.

Ukryte mocowanie
Teak ukryte wkręcane klipsy
Deski tarasowe Garapa widocznie przykręcone

Widoczne połączenie śrubowe

Widoczne połączenie śrubowe desek tarasowych jest klasyką i ma tę przewagę nad ukrytym mocowaniem, że na przykład deski można łatwiej wymienić. Ponadto wariant jest tańszy i łatwiejszy do ułożenia. Do przykręcania szczególnie twardych i wytrzymałych desek podłogowych z drewna tropikalnego, nierdzewnych i nietłukąca stal nierdzewna Być respektowanym. Śruby kl Betterwood są do tego stworzone.

śruby pokładowe

Porady dotyczące skręcania

W naszym Porady dotyczące tarasu znajdziesz również instrukcje budowania dla jednego widoczny i ukryte połączenie śrubowe Twój drewniany taras - ze zdjęciami i filmami.

Porada wkręcania
Skręć ze sobą deski tarasowe

Nasze akcesoria

Połączenie śrubowe i narzędzie

Do mocowania desek tarasowych.

Podkonstrukcja i wentylacja

Dla lepszej konstrukcyjnej ochrony drewna.

Pielęgnacja i ochrona drewna

Znajdź odpowiednią pielęgnację dla swojego drewna.