Betterwood płatność

płatność

Bei Betterwood oferujemy sprawdzonych, bezpiecznych i bezpłatnych dostawców płatności, do których jesteś przyzwyczajony w handlu online.

PayPal

Jeśli płacisz za pomocą PayPal, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do PayPal z naszego obszaru kasy. Nie pobieramy żadnych opłat za zamówienia składane przez PayPal, a Ty korzystasz z ochrony kupujących w systemie PayPal. Twoje towary zostaną natychmiast wysłane, aw przypadku zwrotu kwota zostanie przelana na Twoje konto PayPal.

Klarna

Jeśli płacisz za pomocą Klarna, zostaniesz przekierowany z naszego obszaru kasy do zewnętrznego i bezpiecznego formularza płatności. Tutaj możesz następnie zapłacić za pomocą danych z bankowości internetowej - podobnie jak w przypadku przelewu internetowego w banku macierzystym. Twoje towary zostaną natychmiast wysłane, aw przypadku zwrotu kwota zostanie przelana na Twoje konto bankowe.

płatność

Jeśli wybierzesz przedpłatę jako metodę płatności w obszarze kasy, towary z Twojego zamówienia zostaną zarezerwowane dla Ciebie na 14 dni. Po złożeniu zamówienia zostaną wyświetlone nasze dane bankowe, na które można przelać kwotę zamówienia. Otrzymasz również e-mail z niezbędnymi informacjami. Jeśli w ciągu 14 dni nie znajdziemy potwierdzenia wpłaty, rezerwacja towaru zostanie anulowana, a o anulowaniu zostaniesz poinformowany e-mailem.

Karta kredytowa

Płatność kartą kredytową jest możliwa za pośrednictwem systemu PayPal. Wybierz opcję płatności „PayPal” w obszarze kasy, a zostaniesz przekierowany bezpośrednio do PayPal. Tam zwykle możesz wybrać płatność kartą kredytową jako opcję. Twoje towary zostaną wysłane bezpośrednio i skorzystasz z ochrony kupujących PayPal. Zwroty zostaną zwrócone na Twoje konto PayPal.

zapłacić później

Aby zapłacić za zamówienie 30 dni od daty zakupu, wybierz "PayPal" jako metodę płatności w obszarze kasy, a następnie przycisk "Zapłać później". Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do PayPal i tam będziesz mógł dokończyć płatność. Twoje towary zostaną natychmiast wysłane, a Ty skorzystasz z ochrony kupujących PayPal. Zwroty za zwroty są dokonywane na konto PayPal.

Płatności ratalne

Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie w ratach przez kilka miesięcy lub lat, wybierz "PayPal" jako metodę płatności w naszym obszarze kasy. Zostaniesz przekierowany do systemu PayPal i zazwyczaj możesz wybrać płatność w ratach tutaj. Jest to jedyna forma płatności w Betterwood, co wiąże się z opłatami dla kupującego.