Kup płytki z drewna tekowego
Koniec planowania tarasu

Planowanie tarasu zakończone

Dziękujemy za skorzystanie z naszego narzędzia do planowania patio! Wysłaliśmy do Ciebie e-mail z podsumowaniem Twoich danych.

Pytania i odpowiedzi dotyczące planowania tarasu

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze e-maila potwierdzającego zaplanowanie tarasu, prawdopodobnie w Twoim adresie e-mail wkradła się literówka. Następnie wyślij nam krótką wiadomość info@betterwood. De w odniesieniu do Twojego prawidłowego adresu e-mail. Mamy Twoje dane, ale możemy je Ci dostarczyć jedynie pod właściwym adresem.

Od razu przystąpimy do pracy i stworzymy dla Ciebie plan ułożenia oraz odpowiednią ofertę na Twój taras. Dokumenty wyślemy na Twój adres e-mail. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu dwóch dni roboczych, sprawdź folder ze spamem lub skontaktuj się z nami. Każdy plan jest przetwarzany.

Bez problemu. Po prostu skorzystaj ponownie z naszego narzędzia do planowania tarasów i na końcu wpisz krótką notatkę w sekcji „Komentarze”, że jest to korekta.

planista patio

Aby uzyskać dodatkowe powierzchnie, po prostu skorzystaj ponownie z naszego narzędzia do planowania tarasów:

planista patio

Chętnie prześlemy Państwu bezpłatną próbkę drewna. Możesz wybrać próbki drewna i zamówić bezpłatnie maksymalnie trzy sztuki, korzystając z poniższego linku:

wzór drewna

Tak, prosimy o dokładne sprawdzenie każdej pozycji po otrzymaniu planu montażu i oferty. Tutaj również mogą wystąpić błędy i pomyłki.

Więcej informacji

Odwiedź naszą galerię klientów i zainspiruj się przestrzeniami naszych klientów.

Dowiedz się, jak prawidłowo zaplanować, zamontować i pielęgnować swój nowy drewniany taras.

Bezpłatnie wysyłamy do trzech próbek drewna. Możesz o nie poprosić tutaj.