planista patio

Betterwood » Projektant tarasów

Planer tarasów dla tarasów drewnianych

Z Betterwood- Planer tarasu dla Twojego wymarzonego tarasu:
✓ Planowanie online z aktualną listą materiałów i kalkulacją cen.
✓ w tym schody, drenaż, wnęka na basen, okładzina i wiele więcej.
✓ Pobierz bezpośrednio dokumenty projektowe i od razu zamów drewniany taras.
✓ Porady naszych ekspertów.

1. Wybierz pokrycie wierzchnie:

Układanie z desek tarasowych daje największą swobodę, ale jest zwykle bardziej skomplikowane niż z drewnianymi płytkami lub elementami.

Uruchom strugarkę podłogową

Drewniane płytki można szybko i łatwo układać na równej i solidnej powierzchni, a także oferują niewielką wysokość montażu.

Uruchom planer płytek

Elementy składają się z desek tarasowych, które są wstępnie zmontowane na konstrukcji nośnej. Prostokątne powierzchnie można układać z łatwością.

Rozpocznij planowanie elementów

wspomaganie decyzji

Nie jesteś pewien, czym położyć taras? Na Betterwood znajdź trzy narzędzia, które pomogą Ci podjąć decyzję. Z naszym Pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących podłóg tarasowych dowiedz się, czy deski tarasowe, płytki drewniane lub elementy najlepiej pasują do Twojego projektu. . Jeśli nie masz pewności co do wyboru drewna, w katalogu znajdziesz swojego faworyta Pomoc w podejmowaniu decyzji o rodzaju drewna. Aby uzyskać przybliżony kosztorys, skorzystaj z naszego kalkulator tarasowy.

Planowanie tarasu w szczegółach

W 5 krokach do wyjątkowego drewnianego tarasu

Nasz planer tarasów przeprowadzi Cię przez proces planowania drewnianego tarasu. Możesz szybko i łatwo poprosić o wycenę na metry kwadratowe. Albo wykorzystasz pełną głębię szczegółów, a także zaplanujesz schody, okładziny i wysokości konstrukcyjne swojego tarasu. Poniżej znajduje się przegląd najważniejszych funkcji.

Kątownik podstawy słupka drewniany taras
Elementy tekowe o szerokości 95mm, Berlin

Planer tarasów nie tylko dla desek tarasowych

Z naszym planerem tarasów możesz nie tylko pokryć swój drewniany taras deskami tarasowymi - możliwe jest również planowanie z użyciem drewnianych płytek lub wstępnie zmontowanych elementów tarasowych.

Wybierz wysokość montażu

Kompletne zaplanowanie tarasu obejmuje również odpowiednią wysokość konstrukcyjną. Na Betterwood wszystko jest możliwe od 5 cm do 400 cm. W zależności od pożądanej wysokości konstrukcji oferujemy Państwu odpowiedni materiał. Od teraz: w górę tarasy!

Wybieraj spośród najlepszych lasów

Bei Betterwood chcemy zaoferować tylko najlepsze drewno dla Twojego projektu. Dlatego ograniczyliśmy naszą ofertę desek tarasowych do czterech rodzajów drewna, które są trwałe, trwałe i stabilne wymiarowo. Dlatego wybierając rodzaj drewna w narzędziu do planowania tarasów, możesz mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru.

Pożądane oślepianie?

Planując taras, możesz również zlecić obliczenie okładziny. U nas po raz pierwszy masz możliwość bezpośredniego wyboru materiału: perforowana blacha aluminiowa lub panel z drewna – co wolisz?

drewno fornirowane
pion schodowy

Planowanie schodów w cenie

Jaki pożytek z najpiękniejszego tarasu, jeśli nie możesz o nim pomyśleć? Teraz po raz pierwszy możliwe jest zaplanowanie schodów wraz z powierzchnią tarasu. Jest to jedna z wielu nowych funkcji, których nie oferuje żaden inny program do planowania patio online.

Plan instalacji i oferta szyta na miarę

Po ukończeniu planowania otrzymasz szczegółowy plan instalacji tarasu, płytek drewnianych lub elementów tarasu - w tym plan konstrukcji nośnej, okładziny i schodów, jeśli sobie tego życzysz. Oczywiście otrzymasz również odpowiednią ofertę ze wszystkimi akcesoriami i kosztami transportu na terenie całej Europy, którą możesz zamówić bezpośrednio.

Uruchom narzędzie do planowania tarasów
Deski tarasowe Cumaru 90mm, drewno i design Simon Alber