Betterwood » Elementy tarasowe » Teak

elementy tekowe

Azjatyckie drewno tekowe, z którego wykonane są drewniane elementy tarasowe, przekonuje naturalnie wysoką wytrzymałością i elastyczną powierzchnią. Jednocześnie elementy oferują dobrze znane zalety systemu modułowego: ukryte połączenie śrubowe ze stali nierdzewnej, łatwy montaż i setki różnych rozmiarów.

ab 223,69 

ab 233,87 

Akcesoria do żywiołów

Zaplanuj drewniany taras już teraz za darmo.

Dostarczymy plan ułożenia oraz ofertę z wszystkimi akcesoriami i kosztami transportu. Możemy również zaplanować dla Ciebie dodatki, takie jak wysokość konstrukcji lub stopnie tarasowe.

planista patio

budowlane i doradcze

Rodzaj drewna tekowego

Drewniane elementy Tek wykonane są z oryginału Pokrycie z drewna tekowego z BioMaderas. Drewno łączy w sobie najwyższą naturalną trwałość z bardzo dobrą stabilnością wymiarową.

Szybka i łatwa instalacja

Umierać elementy tarasowe z Betterwood są szybkie i łatwe w montażu i nadal stanowią wysokiej jakości konstrukcję tarasową. Na podstawie rzutu Twojego tarasu lub balkonu budujemy poszczególne elementy z desek tekowych, które przykręcamy do podkonstrukcji z podkładkami tarasowymi za pomocą wkrętów ze stali nierdzewnej. W ten sposób otrzymujesz gotowe elementy tarasu, które możesz następnie zmontować na miejscu, tworząc taras z drewna tekowego.

Podkonstrukcje

Jak z elementami garapa, jatoba i Cumaru Oferujemy również elementy tekowe z dwoma wariantami podkonstrukcji: Płaska podkonstrukcja do układania na równych i twardych podkonstrukcjach, takich jak balkon. Mocna konstrukcja nośna do układania nad ziemią lub na stromych zboczach.

Wiedzieć, skąd się bierze.

Jesteśmy dumni, że nasz teak pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy, gdzie rosło drzewo i co robimy dla lasu.

Odwiedź nasz las tekowy

Nasze elementy tarasowe