Elementy tekowe 95mm, Stuttgart

BETTERWOOD » ELEMENTY TARASOWE

elementy tarasowe

Drewniane elementy tarasowe wykonane są z najwyższej jakości desek tarasowych z drewna tropikalnego. Ukryte mocowanie ze stali nierdzewnej jest już zintegrowane, a system połączeń jest wstępnie zmontowany. Dzięki elementom wysokiej jakości drewniane tarasy można bardzo łatwo położyć - a także ponownie zdemontować.

Elementy Cumaru

Elementy z naszych najtwardszych desek tarasowych - szyte na miarę dla Ciebie.

Elementy Garapy

Jasne drewno tropikalne wstępnie zmontowane jako element, szybko układane za pomocą adaptera.

elementy jatoby

Podłoga tarasowa z czerwono-brązowych desek tarasowych Jatoba, FSC® 100%.

elementy tekowe

Deski tarasowe teak w różnych szerokościach w praktycznym systemie elementów.

Dopasowanie elementów

Deski tarasowe Cumaru 90mm, Ibiza

Zaplanuj drewniany taras już teraz za darmo.

Dostarczymy plan ułożenia oraz ofertę z wszystkimi akcesoriami i kosztami transportu. Możemy również zaplanować dla Ciebie dodatki, takie jak wysokość konstrukcji lub stopnie tarasowe.

planista patio

Więcej o naszym systemie elementów

elementy – po prostu sprytne

Dostarczymy Twój drewniany taras wstępnie zmontowany na wymiar w pojedynczych elementach o długości do 300 cm. Można je następnie połączyć z naszymi adapter połączeniowy zainstalować szybko i łatwo. Prawdziwy drewniany taras - tylko bez piłowania i wkręcania.

Elementy teakowe 95mm z łącznikiem

Oryginalny BioMaderas odeskowanie

Mając drewniany taras wykonany z elementów, nie musisz rezygnować z jakości. Montowane są te same deski tarasowe, które można u nas kupić również pojedynczo. Dzięki szablonowi montażowemu obróbka odbywa się precyzyjnie i z ukrytym połączeniem śrubowym.

Nasze kompleksowe porady

Elementy układa się szybko i łatwo. Nie musisz wykonywać żadnych prac przygotowawczych na równych i twardych powierzchniach. Jeśli chciałbyś uzyskać określoną wysokość montażu lub dokonać regulacji wysokości, możesz skorzystać z naszej Podstawa XL używać. Jedyną ważną rzeczą jest to, abyś wcześniej znał wymiary swojego tarasu - tak, abyś naprawdę nie musiał używać piły. Chętnie pomożemy w naszym Rada albo z naszym planista patio dla przedmiotów.

Elementy Cumaru 120mm, Constance

Duże doświadczenie w budowaniu elementów

Wyprodukowaliśmy już setki metrów kwadratowych elementów tarasowych. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, aby z roku na rok udoskonalać produkt. Istotę tego rozwoju można odnaleźć w naszych obecnych elementach: zrównoważonym, uczciwym, precyzyjnym i trwałym.

Pochodzenie drewna tropikalnego

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Nasze elementy tarasowe