od 9,55 

odeskowanie » Podkonstrukcja » Cumaru

Podbudowa Cumaru

Odpowiednia podbudowa Deski Cumaru: Szczególnie stabilne i trwałe drewno konstrukcyjne firmy Cumaru.

Akcesoria do podkonstrukcji Cumaru

Niedostępne

39,95 

(0,80  / 1 śruba)

9,95 

(0,10  / 1 śruba)

od 23,95 

Deski tarasowe Cumaru 90mm, Ibiza

Zaplanuj drewniany taras już teraz za darmo.

Dostarczymy plan ułożenia oraz ofertę z wszystkimi akcesoriami i kosztami transportu. Możemy również zaplanować dla Ciebie dodatki, takie jak wysokość konstrukcji lub stopnie tarasowe.

planista patio

Tło naszej podkonstrukcji Cumaru

Zrównoważone pochodzenie

Nasze deski tarasowe Cumaru i podkonstrukcja Cumaru pochodzą z lasów z certyfikatem FSC®® w regionie Madre Dios w Peru. Poprzez nasz oddział w Ameryce Łacińskiej osobiście kontrolujemy jakość, a niezależni eksperci sprawdzają, czy nie stosuje się pestycydów, czy zachowana jest bioróżnorodność i czy usuwa się tylko tyle drewna, ile odrośnie w tym samym okresie. Sprawdzane jest również, czy drwale i pracownicy tartaku w Limie otrzymują godziwe wynagrodzenie. Transport z Ameryki Łacińskiej do naszego magazynu w Nümbrecht jest neutralny dla klimatu.

Deski tarasowe Cumaru 120mm BioMaderas

Najtwardszy gatunek drewna

Cumaru to jedno z najtrwalszych gatunków drewna na świecie. Jest używany w Ameryce Południowej do budowy mostów i pomostów na wodzie. Dlatego też wyjątkowo dobrze sprawdza się jako stabilna i wytrzymała podkonstrukcja tarasów drewnianych. Zgodnie z normą DIN, Cumaru jest sklasyfikowany w klasie odporności 1, dzięki czemu osiąga minimalną żywotność 25 lat na zewnątrz. Jego sprężystość, wytrzymałość i nośność sprawiają, że Cumaru może być wykorzystywany do tworzenia szczególnie trwałych drewnianych tarasów.

Kompleksowe porady

Chętnie doradzimy Państwu w sprawie budowy tarasu drewnianego z podkonstrukcją z Cumaru. Stworzymy go dla Ciebie plan układania i ofertę na Twój drewniany taras. Możesz także skorzystać z naszego kalkulator tarasowy Wykorzystaj go do samodzielnego określenia swoich potrzeb z wyprzedzeniem. Deski tarasowe należy przykręcać do podkonstrukcji co 45-50 cm, aby deski nie wypaczały się pod wpływem wahań temperatury. Chętnie doradzimy, w jaki sposób można osiągnąć żądaną wysokość montażu za pomocą łat poprzecznych - konstrukcji nośnej montowanej jedna nad drugą - lub regulowanych łożysk. Na wiele pytań odpowiadamy również w naszym konsultacje on-line.

Taras fundamentowy drewniany
Pochodzenie drewna tropikalnego

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Inne podkonstrukcje