Krzesło składane z drewna tekowego ze składanym stolikiem

Betterwood " Meble ogrodowe " Krzesło

Tekowe krzesła ogrodowe

Krzesła ogrodowe BioMaderas wykonane są w nowoczesnym stylu z certyfikowanego drewna tekowego w starannych pracach stolarskich. Wygodny z podłokietnikami, oszczędzający miejsce do złożenia lub sztaplowania - tak jak lubisz.

Nasze krzesła ogrodowe z drewna tekowego

Nasze krzesła ogrodowe wykonane są z drewna tekowego z certyfikatem FSC® o najwyższej trwałości. Ze względu na swoje naturalne właściwości i wysoką zawartość olejów drewno jest nie tylko szczególnie odporne i trwałe, ale także bardzo elastyczne. Dodatkowo wszystkie zawiasy i śruby wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Nowoczesny design różnych modeli jest ergonomicznie zoptymalizowany – na długie letnie wieczory na tarasie. 

Krzesła ogrodowe tekowe podłokietniki ze stołem

Zrównoważone krzesła ogrodowe FSC® 

Lasy, z których pozyskujemy drewno dla naszych Meble ogrodowe FSC® są zarządzane w sposób zrównoważony zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Dzięki temu las zostanie zachowany dla przyszłych pokoleń.

Manufaktury w Wietnamie mają wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie trwały teak i same są certyfikowane zgodnie z surowymi specyfikacjami FSC®. Do produkcji wysokiej jakości krzeseł ogrodowych manufaktury kupują kłody bezpośrednio (bez dalszej obróbki wstępnej), ponieważ mogą zagwarantować produkcję z jak najmniejszą ilością odpadów.

Dopasowanie mebli do naszych tekowych krzeseł ogrodowych

Oczywiście znajdziesz również odpowiedni stół do naszych krzeseł ogrodowych: Mały i składany na balkon lub duży i zachęcający na taras. Możesz stworzyć swój zestaw wypoczynkowy w ogrodzie w całości z ekologicznego drewna tekowego. Jako uzupełnienie znajdziesz również leżaki i ławki ogrodowe z certyfikowanego drewna tekowego w naszej ofercie.

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Więcej mebli ogrodowych z drewna tekowego