Deski pochodzenia

Rada » Deski tarasowe " Pochodzenie

Pochodzenie naszych desek tarasowych

Wszystkie produkty z drewna w Betterwood - i oczywiście deski tarasowe i drewno budowlane - pochodzą ze zrównoważonej gospodarki leśnej w Ameryce Łacińskiej lub Azji. Podczas przetwarzania należy przestrzegać wysokich standardów socjalnych, które znacznie przewyższają wymagania specyficzne dla danego kraju.

Wyjątkowość naszego drewna

Importujemy bezpośrednio i bez pośredników, dzięki czemu mamy bezpośredni kontakt z dostawcami. Dzięki temu możemy osobiście sprawdzić warunki pracy i trwałość leśnictwa. Ponadto dostawcy i nasza firma są sprawdzani pod kątem zgodności ze standardem FSC® przez niezależnych audytorów z Rainforest Alliance. Certyfikat FSC®-100% otrzymują tylko towary, które całkowicie i jednoznacznie spełniają wysokie standardy społeczne i ekologiczne. W naszej sekcji dotyczącej środowiska można dowiedzieć się więcej o pochodzeniu naszego drewna.

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska

Nasze certyfikowane drewno tropikalne