KONSULTACJA » DESKI TARASOWE " Cieszyć się

Ciesz się swoim drewnianym tarasem

Zrobiłeś to. Pracowałeś na fundamencie i ustawiałeś wysokość, piłowałeś, wierciłeś i wkręcałeś setki, może tysiące śrub. Teraz nadchodzi nagroda: słoneczne dni z przyjaciółmi i rodziną na Twoim nowym drewnianym tarasie. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Oceń nas, jeśli chcesz

Betterwood nie zajmuje się płatną reklamą. Żyjemy z rekomendacji naszych klientów. Dlatego zawsze jesteśmy szczególnie zadowoleni, gdy klienci oceniają nas pozytywnie i przekazują pomocne opinie. Jeśli Ty również jesteś zadowolony, bardzo by nam się przydała pozytywna ocena w Google.

Betterwood oszacować

Prześlij nam zdjęcie swojej pracy

Dla naszych klientów, którzy są dopiero na początku budowy tarasu, zdjęcia gotowych tarasów są zawsze dużą pomocą. A zdjęcia Twojego tarasu zawsze są dla nas ekscytujące, ponieważ zwykle towarzyszyliśmy Ci przez większą część drogi do wymarzonego tarasu. Dlatego: Prześlij nam kilka zdjęć do naszej galerii dla klientów.

galerie klientów

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi meblami ogrodowymi

Masz teraz nowy drewniany taras - ale meble ogrodowe nie nadążają? Zapoznaj się z naszą ofertą mebli ogrodowych z drewna tekowego z certyfikatem FSC®.

Meble ogrodowe
Deski tekowe 95mm, Szwajcaria

Nasze meble ogrodowe