Układanie drewnianych elementów tarasowych jest znacznie łatwiejsze niż montaż pojedynczych desek tarasowych. Jednak planowanie drewnianych elementów tarasowych powinno być bardzo precyzyjne, aby elementy tarasowe można było układać bez przeróbek.

Planowanie

Wymagana ilość zależy od wielkości drewnianych elementów tarasowych. Najlepiej skorzystać z naszego darmowego planista patio dla elementów tarasowych i potrafi stworzyć odpowiedni plan instalacji.

obliczyć kwotę

Cena prefabrykowanych drewnianych elementów tarasowych różni się w zależności od wielkości elementu i rodzaju użytego drewna. Podkonstrukcja i ukryte mocowanie są już wliczone w cenę. Nakład pracy związany z układaniem jest znacznie mniejszy niż w przypadku tarasu drewnianego o porównywalnej jakości wykonanego z pojedynczych desek tarasowych.

Oblicz cenę

Małe ilości drewnianych elementów tarasowych wysyłamy kurierem. Większe zamówienia wysyłamy kurierem. Dostawa zazwyczaj następuje po 2 tygodniach od złożenia zamówienia, ponieważ elementy są wykonywane indywidualnie na zamówienie.

Uwagi dotyczące wysyłki

Abyś mógł przekonać się o jakości naszych drewnianych elementów tarasowych, wysyłamy bezpłatnie próbki drewna i bez kosztów wysyłki na terenie Niemiec.

wzór drewna

Nasze elementy i płytki drewniane

ab 230,00 

6,50 

Płytki drewniane Cumaru, FSC 100%
Cena: 72 € za m2, klasa odporności: 1

Zalety: ✓ najlepsza trwałość ✓ szczególnie wytrzymała i odporna na zarysowania

Wady: ✗ częściowo chropowata powierzchnia

Wskazówka:Płytki piaskowe po pierwszym wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych.