Umywalka z drewna tekowego 40mm

Betterwood " Rada » panele drewniane " Używać

Zastosowanie paneli z litego drewna

Istnieje wiele różnych obszarów zastosowania paneli drewnianych: w meblarstwie, jako stół lub blat kuchenny. Szczególnie trwałe i stabilne wymiarowo drewno, takie jak teak, może być stosowane nawet w obszarach mokrych i zewnętrznych: jako umywalka lub meble łazienkowe, a nawet w przemyśle stoczniowym, jako stół ogrodowy lub do kuchni na świeżym powietrzu. Jednak każdy obszar zastosowania stawia inne wymagania produktowi.

Biurko i stół konferencyjny

Wymagania dotyczące blatu do pracy biurowej są stosunkowo niskie. Powinien mieć przyjemną powierzchnię, dobrze wpływać na klimat w pomieszczeniu i nie być za zimny. Wiele gatunków drewna spełnia te kryteria - w przeciwieństwie do stołów metalowych lub plastikowych. Jednak ramy stołów są szczególnie ważne w przypadku stołów biurowych, ponieważ można je wykorzystać w dużym stopniu do indywidualizacji stołów: z kółkami, z regulacją wysokości czy regulacją nachylenia, biurko staje się najwygodniejszym miejscem do pracy. Na Betterwood zdecydowaliśmy się na klasykę designu wśród ram stołów biurowych: naszą Eiermann-ramy stołów.

Konferenztisch Eiermann

Stół kuchenny i stół w jadalni

Stół, przy którym rodzina zbiera się do jedzenia, często stanowi centrum gospodarstwa domowego. Powinien być w stanie wytrzymać wiele: wino, kawa i tłuszcz z czasem go zmienią. Przede wszystkim jednak ślady czasu nadają wysokiej jakości stołowi z litego drewna więcej charakteru. Z właściwym pielęgnacja stół przetrwa pokolenia.

blat kuchenny

Wymagania stawiane blatowi kuchennemu są wysokie: musi być odporny na wilgoć i nie być tak wrażliwy na zarysowania. Szczególnie twarde i odporne drewno, takie jak teak, jest tu bardziej odpowiednie niż drewno europejskie. Na blaty kuchenne można również rozważyć inne materiały, takie jak kamień lub plastik. Możesz go znaleźć tutaj Vergleich.

blat kuchenny
Umywalka krawędź drzewa tekowego 40mm

próżność i łazienka

W obszarze mokrym wymagania materiałowe są jeszcze większe niż w kuchni. Jeśli zależy Ci na ciepłej estetyce drewna, teak jest praktycznie nie do przejścia, ponieważ żadne inne drewno nie jest tak odporne na niszczące drewno grzyby, a jednocześnie ma tak dobrą stabilność wymiarową.

produkcja mebli

Wysokiej jakości meble mogą być wykonane z litego drewna. Z naszymi różnymi grubościami blach od 18mm do 40mm, nasz osobnik cięcia i paski tekowe mebel marki self-made jest również możliwy dla ambitnego majsterkowicza.

Stół balkonowy 18mm teak łączony na mikrowczepy

zewnętrzne i stoczniowe

Drewniane panele są najbardziej narażone na obciążenia zewnętrzne i na pełnym morzu. Najlepszym drewnem na statki i do ogrodów jest teak dzięki najlepszej stabilności wymiarowej i najwyższej naturalnej trwałości. I nawet jeśli drewno i klej spełniają wymagania na zewnątrz: równie ważna jest metoda budowy, aby mebel zachował kształt i piękny pod wpływem warunków atmosferycznych. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej nt panele drewniane na zewnątrz.

Arcydzieła naszych klientów.

Jesteśmy zdumieni tym, co nasi klienci robią z naszego drewna: drewniane tarasy w najbardziej nieprawdopodobnych kształtach, podniesione łóżka, pokłady statków, umywalki, szafki nocne, domy mobilne. Ale przekonaj się sam.

Do galerii klientów

Nasze certyfikowane panele drewniane