oleje blatowe BioMaderas

Betterwood " Rada » panele drewniane » Pielęgnacja teaku

Konserwacja paneli z drewna tekowego

Zalecamy to do naszych paneli z drewna tekowego BioMaderas olej na blat do użytku w pomieszczeniach. Jest bezpieczny dla żywności, szczególnie hydrofobowy i chroni powierzchnię przed zabrudzeniami i pęknięciami.

Anwendung

Olej nakłada się na drewno za pomocą wałka lub pędzla, aż drewniany panel stanie się mokry na mokry i nie będzie już wchłaniał oleju. W tym celu nieobrobione drewno musi być czyste, odkurzone i suche. Nadmiar oleju jest następnie wmasowywany w drewno niestrzępiącą się bawełnianą szmatką, aż powierzchnia będzie sucha.

Blat z drewna tekowego 18mm łączony na mikrowczepy

Czas schnięcia i dalsza aplikacja

Po ok. 24 godzinach blat można wypolerować bawełnianą ściereczką iw razie potrzeby czynność powtórzyć. W sumie woda nie powinna dostać się na blat przez około dwa do trzech dni, aż do całkowitego wyschnięcia.

Jak często należy olejować blat tekowy po pierwszym olejowaniu? Aby zachować jakość i wygląd blatu przez długi czas, należy go kilka razy w roku ponownie olejować. Z reguły możesz użyć zmiany pór roku jako przewodnika.

Arcydzieła naszych klientów.

Jesteśmy zdumieni tym, co nasi klienci robią z naszego drewna: drewniane tarasy w najbardziej nieprawdopodobnych kształtach, podniesione łóżka, pokłady statków, umywalki, szafki nocne, domy mobilne. Ale przekonaj się sam.

Do galerii klientów

Nasze certyfikowane panele drewniane