Podłokietnik z detalem ławki ogrodowej

KONSULTACJA " Meble ogrodowe » oleje

Jak olejować drewniane meble ogrodowe?

Drewniane meble ogrodowe można opcjonalnie zabezpieczyć odpowiednim olejem. Oprócz poprawy wyglądu, olej ma również właściwości ochronne.

Czy muszę olejować meble ogrodowe?

W przypadku mebli ogrodowych wykonanych z trwałego twardego drewna, takiego jak teak, olejowanie nie jest bezwzględnie konieczne. Drewno samo tworzy piękną naturalną patynę. Niemniej jednak warto od czasu do czasu zadbać o drewno, aby odzyskać lepszy wygląd. Wybór odpowiedniego oleju ma tu kluczowe znaczenie.

 

 

 

Ławka ogrodowa z patyną
olej na blat BioMaderas 750ml

Odpowiedni olej zapewnia dodatkową ochronę

Jeżeli twój Tekowe meble ogrodowe Jeśli chcesz olejować, możesz z łatwością skorzystać z naszego olej na blat używać. Nadaje się również do innych szlachetnych gatunków drewna. Olej sprawia, że ​​mniej brudu i wilgoci może wniknąć w drewno i nadaje drewnu naturalny, mocny kolor. 

Anwendung

Przede wszystkim upewnij się, że meble są wolne od kurzu i tłuszczu oraz są suche. Zwłaszcza jeśli wcześniej szlifowałeś lub czyściłeś meble ogrodowe. Olej należy dobrze wstrząsnąć przed użyciem, a następnie nakładać mokre na mokre za pomocą niestrzępiącej się bawełnianej szmatki, pędzla lub wałka. Następnie wmasuj olejek bawełnianą ściereczką nie pozostawiając śladów, aż cała powierzchnia będzie całkowicie sucha. Po 24 godzinach można ponownie polerować bawełnianą ściereczką.

Teakowa ławka ogrodowa z podłokietnikami

Nasze meble ogrodowe