Zrównoważone leśnictwo lasów deszczowych

Środowisko „Koncepcja „Zrównoważone leśnictwo

Zrównoważone leśnictwo

Zrównoważone, uczciwe i przejrzyste – nasze drewno pochodzi z odpowiedzialnego leśnictwa i uczciwej produkcji. W lasach spełniamy najwyższe standardy społeczne i ekologiczne: leśnictwo musi działać w sposób zrównoważony. Uprawa musi odbywać się bez szkody dla środowiska i bez użycia pestycydów. Pieczęć FSC® 100% jest oznaką przestrzegania tych zasad.

FSC 100% – znak zrównoważonego drewna

,de Pieczęć FSC to jeden z najbardziej znanych znaków zrównoważonego rozwoju. Las, tartak i handlarze poddawani są regularnym kontrolom pod kątem przestrzegania wysokich standardów społecznych i ekologicznych. W którym jesteśmy Betterwood Importując drewno wyłącznie ze zrównoważonej i uczciwej produkcji, promujemy utworzenie współczesnego systemu leśnego, z którego korzystają ludzie i środowisko. Tylko w ten sposób może działać długoterminowa ochrona lasów: wspólnie z lokalną ludnością.

Powierzchnia lasów FSC rośnie

Promuj zrównoważone leśnictwo

Koncentrując się na zrównoważonych produktach drzewnych, promujemy ekologiczną transformację gospodarki leśnej na całym świecie. Nasze drewno pochodzi z kilku wyselekcjonowanych lasów i tartaków w tropikach, które pracują bez wycinki, bez pestycydów i zachowują różnorodność biologiczną. Zapewniamy przejrzystą informację nt Pochodzenie i produkcję każdego produktu drewnianego z naszej oferty.

Pochodzenie drewna tropikalnego

Wiedzieć, skąd się bierze

Jesteśmy dumni, że nasze drewno pochodzi wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dlatego chętnie pokażemy Ci, gdzie rosło to drzewo i co robimy dla lasów deszczowych.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska