Betterwood " Kariera " Kierownik Sprzedaży

Kierownik sprzedaży (m / k / d)

Cześć! Jesteśmy Betterwood, pionier w niemieckim handlu internetowym produktami z drewna tropikalnego, które pochodzą wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dysponując zespołem 15 pracowników, jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do ochrony lasów deszczowych poprzez sprzedaż naszych produktów.

Jesteśmy małym zespołem, który pracuje na poziomie oczu, w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku. W naszym magazynie logistycznym w Drolshagen utworzymy oddział sprzedaży. Dlatego poszukujemy wsparcia w obsłudze klienta na stanowisku Menedżera Sprzedaży od 30 do 40 godzin tygodniowo, aby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli pasjonujesz się zrównoważonym rozwojem i jesteś gotowy do pracy w firmie rodzinnej, możesz być naszym idealnym kandydatem!

Twoje zadania obejmują:

  • Obsługa klienta na miejscu: witasz naszych klientów, doradzasz im w sprawie projektu budowlanego i inspirujesz ich do zapoznania się z naszymi produktami z drewna tropikalnego pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej.
  • Cyfrowa obsługa klienta: wraz z naszym zespołem sprzedaży odpowiadasz za szybką obsługę zapytań e-mailowych i tym samym dbasz o satysfakcję naszych klientów - od przygotowania oferty po potwierdzenie zamówienia.
  • Telefoniczna obsługa klienta: Po udanej fazie szkolenia będziesz obsługiwać zapytania telefoniczne i udzielać informacji o naszych produktach oraz odpowiadać na pytania klientów.
  • Zarządzanie reklamacjami: Razem z zespołem sprzedaży przyjmujesz reklamacje i gwarantujesz kompetentne i zorientowane na rozwiązanie rozpatrzenie.
  • Dzięki naszemu zespołowi opracujesz zrównoważone i obiecujące strategie sprzedaży dla naszej lokalizacji w Drolshagen, zidentyfikujesz potencjał optymalizacyjny w naszych procesach i chętnie weźmiesz udział w ich wdrażaniu.

Das przynosi du mit:

  • Uwielbiasz spełniać życzenia klientów w bezpośrednim kontakcie i lubisz pracować w zespole.
  • Zarówno Twoi współpracownicy, jak i klienci doceniają Cię za przyjazną naturę.
  • Jesteś zainteresowany pracą na dłuższy okres czasu, chciałbyś założyć i rozwijać firmę.
  • Jesteś prawdziwym graczem zespołowym – odpowiedzialnym, współpracującym i zaangażowanym.
  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży lub obsłudze klienta.
  • Posiadasz doskonałą znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (na poziomie native speakera) oraz dobrą znajomość języka angielskiego, a najlepiej francuskiego (C1).

Das bieten wir reż:

  • Znaczące działanie: Sprzedając produkty z drewna tropikalnego pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej, chronimy lasy deszczowe. Jak to zrobić, możesz dowiedzieć się na naszej stronie internetowej: www.betterwood.de/środowisko/
  • Zmotywowany, rodzinny zespół, pełen serca i spójności.
  • Dobra równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: brak nadgodzin, przyjazne dla rodziny godziny pracy.
  • Wynagrodzenie zależne od wyników.
  • 30 dni urlopu rocznie z 5-dniowym tygodniem pracy.
  • Kultura informacji zwrotnej: Regularne dyskusje na temat opinii, podczas których nie tylko przekazujemy Ci opinie, ale także jesteśmy zainteresowani Twoją opinią.
  • Rozwój osobisty: od pierwszego dnia pełne wyzwań i wieloaspektowe zadania, które rozwijają Twój potencjał i pomagają Ci rozwijać się osobiście.
  • zniżka pracownicza
  • Po pomyślnym okresie próbnym otrzymasz wolne od podatku świadczenie rzeczowe w wysokości 50 € miesięcznie.
Jeśli czujesz się adresowany, aplikuj i zostań częścią naszego zespołu!

Aplikacja do: Onno Berger, Menedżer sprzedaży: Berger@biomaderas.com

Czekamy na Ciebie!

Aplikacja

CV, certyfikaty, list motywacyjny i tym podobne
Przeciągnij pliki tutaj lub
Akceptowane typy danych: pdf, Maksymalny rozmiar pliku: 128 MB.